XS
SM
MD
LG
XL
PSYCH-K® NEDİR?

Psych-K® zihninizin yazılımını tekrar programlamanın ve hayatınızın çıktısını değiştirmenin bir yoludur. Bilinçaltında kişiyi kısıtlayan, neredeyse tüm davranışların kaynaklandığı inançları değiştirmenin kolay ve direk yoludur.

Geçmişte bilinçaltı kayıtlarımızda yer edinen acı tecrübelerden edindiğimiz çıktıları da Psych-K® ile değiştirmek mümkün.

Gerçeğimiz ”inançlarımız” tarafından yaratılır. Bu inançlar, genellikle hayat boyu programlamanın sonucudur ve insan davranışında güçlü bir etki gösterir. Noröbilim çalışmaları bilincimizin %95 inin aslında bilinçaltı olduğunu göstermekte.

Düşüncelerimizin, değerlerimizin ve inançlarımızın depolandığı yer bilinçaltı zihindir. İnançlarımızdan hareketle kendimiz ve dünya ile ilgili algılarımızı şekillendiriyoruz ve bu algılar ile davranışlarımızı geliştiriyoruz.

Genellikle başarısızlığa sebep olan, hedefimize giderken bize engel olan davranışlarımızı değiştirmek isteriz. Çoğunlukla bir davranışı değiştirmenin en etkili yöntemi onu destekleyen bilinçaltı inancını değiştirmekten geçer.

Psych-K® hayatınızın herhangi bir alanında sizi kısıtlayan inançları, nedenini ve ne zaman geliştirdiğimizi bilmediğimiz korkularımızı, önyargılarımızı, kolaylıkla tespit etmek ve sizi destekleyen inançlara dönüştürmek için bizlere birçok yol sunar.